Shopping Cart

Reebok Men’s Regular T-Shirt


Price: ₹ 534.00
(as of Jun 14,2021 03:14:17 UTC – Details)• శిక్షణ కోసం ఉత్తమమైనది • – రెగ్యులర్ ఫిట్ • – స్పీడ్విక్ టెక్నాలజీ శరీరం నుండి చెమటను దూరంగా ఉంచుతుంది • – పాలిస్టర్ ఫ్యాబ్రికేషన్, • – వికర్ణ రంగు నిరోధిత బ్యాక్ మెష్ పెరిగిన వెంటిలేషన్ మరియు శ్వాసక్రియతో నాగరీకమైన సిల్హౌట్ను అందిస్తుంది • పాలిస్టర్ ఫ్యాబ్రికేషన్ • శిక్షణ కోసం ఉత్తమమైనది: వెంటిలేషన్ మరియు శ్వాస కోసం • రెగ్యులర్ ఫిట్ • స్పీడ్విక్: చెమటను దూరంగా చేస్తుంది శరీరం మీరు ఉండడానికి సహాయపడుతుంది చల్లని మరియు పొడిగా ఉంటుంది

• Best for training • – Regular Fit • – Speedwick technology wicks sweat away from the body to help you stay cool and dry • – Polyester fabrication • – Diagonal colorblocked back mesh offers a fashionable silhouette with increased ventilation and breathability • Polyester fabrication • Best for training • Mesh at back and shoulders: for ventilation and breathability • Regular Fit • Speedwick: wicks sweat away from the body to help you stay cool and dry•

• പരിശീലനത്തിന് മികച്ചത് • – പതിവ് ഫിറ്റ് • – സ്പീഡ്-വിക്ക് സാങ്കേതികവിദ്യ ശരീരത്തിൽ നിന്ന് വിയർപ്പ് കളയുന്നു, ഇത് നിങ്ങളെ തണുപ്പിക്കുകയും ഈർപ്പമുള്ളതുമാക്കാൻ സഹായിക്കുന്നു.- പോളിസ്റ്റർ ഫാബ്രിക്കേഷൻ • – ഡയഗണൽ കളർ ബ്ലോക്ക്ഡ് ബാക്ക് മെഷ് വർദ്ധിച്ച വെന്റിലേഷനും വായുസഞ്ചാരത്തിനും ഉള്ള ഫാഷനബിൾ സിലൗറ്റ് വാഗ്ദാനം ചെയ്യുന്നു • പോളിസ്റ്റർ ഫാബ്രിക്കേഷൻ • പരിശീലനത്തിന് ഏറ്റവും മികച്ചത് • പതിവ് ഫിറ്റ് ശരീരത്തിൽ നിന്ന് അകലെ സൂക്ഷിക്കുക തണുപ്പും ഡ്രൈവും നിലനിർത്താൻ നിങ്ങളെ സഹായിക്കുന്നു•

• பயிற்சிக்கு சிறந்தது • – ரெகுலர் ஃபிட் • – Speedwick தொழில்நுட்பம் உடலில் இருந்து வியர்வையை உறிஞ்சி, குளிர்ச்சியாகவும் உலர்ந்ததாகவும் இருக்க உதவுகிறது • – பாலியஸ்டர் ஃபேப்ரிகேஷன் • – மூலைவிட்ட நிறமூட்டப்பட்ட பின் மெஷ் அதிகரித்த காற்றோட்டம் மற்றும் காற்றோட்டத்துடன் ஒரு நாகரீகமான நிழலை வழங்குகிறது • பாலியஸ்டர் புனைதல் • பயிற்சிக்கு சிறந்தது • பின்புறம் மற்றும் தோள்களில் மெஷ் வலையாகும்: காற்றோட்டம் மற்றும் காற்றோட்டத்திற்கு ஏற்றது • வழக்கமான பொருத்தம் • ஸ்பீத்தி: விக்ஸ் வியர்வை உடலில் இருந்து வெளியே செல்லும் குளிர்ச்சியாகவும் உலர்வாகவும் இருக்க உதவுகிறது•

• प्रशिक्षण के लिए सबसे अच्छा • – रेगुलर फिट • – Speedwick तकनीक शरीर से पसीना दूर करती है ताकि आपको ठंडा और सूखा रहने में मदद मिल सके • – पॉलिएस्टर फैब्रिकेशन • – विकर्ण कलब्लॉक बैक मेश एक फैशनेबल सिल्हूट प्रदान करता है वेंटिलेशन और हवा पार होने योग्य • पॉलिएस्टर फैब्रिकेशन • प्रशिक्षण के लिए सबसे अच्छा • पीठ और कंधों पर जाल: वेंटिलेशन और हवा पार होने योग्य • रेगुलर फिट • स्पीडविक: स्पीडविक: पसीना दूर हो जाने के लिए • शरीर से मदद करने के लिए आप ठंडा और सूखा रहते हैं•

• ತರಬೇತಿಗೆ ಉತ್ತಮವಾಗಿದೆ • – ನಿಯಮಿತ ಫಿಟ್ • – ಸ್ಪೀಡ್ವಿಕ್ ತಂತ್ರಜ್ಞಾನವು ದೇಹದಿಂದ ಬೆವರನ್ನು ಹೀರಿಕೊಳ್ಳುತ್ತದೆ ಮತ್ತು ನಿಮಗೆ ತಂಪಾಗಿ ಮತ್ತು ಶುಷ್ಕವಾಗಿರಲು ಸಹಾಯ ಮಾಡುತ್ತದೆ • – ಪಾಲಿಯೆಸ್ಟರ್ ಫ್ಯಾಬ್ರಿಕೇಶನ್ • – ಕರ್ಣೀಯ ಕಲರ್ಬ್ಲಾಕ್ಡ್ ಬ್ಯಾಕ್ ಮೆಶ್ ಹೆಚ್ಚಿದ ವಾತಾಯನ ಮತ್ತು ಉಸಿರಾಟದೊಂದಿಗೆ ಫ್ಯಾಶನ್ ಸಿಲೂಯೆಟ್ ಅನ್ನು ನೀಡುತ್ತದೆ • ಪಾಲಿಯೆಸ್ಟರ್ ತಯಾರಿಕೆ• ತರಬೇತಿ ನೀಡಲು ಉತ್ತಮವಾಗಿದೆ • ಹಿಂಭಾಗ ಮತ್ತು ಭುಜಗಳಿಗೆ ಜಾಲರಿ: ವಾತಾಯನ ಮತ್ತು ಗಾಳಿಯಾಡುವಿಕೆ • ನಿಯಮಿತ ಫಿಟ್ • ಸ್ಪೀಡ್ವಿಕ್: ಬೆವರು ದೂರವಿರುತ್ತದೆ ನಿಮಗೆ ಸಹಾಯ ಮಾಡುವ ದೇಹ ತಂಪಾಗಿ ಮತ್ತು ಒಣಗಿರಿ
Fit Type: Regular
Color name: HORBLU
Material: Polyester
Material: Polyester
Short Sleeves
Machine Wash
Machine Wash

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *