Shopping Cart

Max Boy’s Regular T-Shirt


Price: ₹ 399.00
(as of Jun 24,2021 16:18:22 UTC – Details)మహిళలు, పురుషులు మరియు పిల్లలు మొత్తం కుటుంబం కోసం దుస్తులు, పాదరక్షలు మరియు ఉపకరణాలను గరిష్టంగా అందిస్తుంది. ప్రపంచవ్యాప్తంగా ఉన్న అంతర్జాతీయ ఫ్యాషన్లో సరికొత్త నిల్వచేసే ప్రపంచ స్థాయి షాపింగ్ వాతావరణం, అలాగే జాగ్రత్తగా ఎంపిక చేసిన రంగుల పాలెట్లలో హౌస్ డిజైన్ల మాక్స్ స్వంత లేబుల్ను వినియోగదారులు ఆశిస్తారు.

Max offers apparel, footwear and accessories for the entire family – women, men and children. Customers can expect a world-class shopping environment stocking the latest in international fashion from around the globe, as well as Max’s own label of in-house designs in carefully chosen colour palettes.

Max എല്ലാ കുടുംബങ്ങൾക്കും സ്ത്രീകൾക്കും പുരുഷന്മാർക്കും കുട്ടികൾക്കും വസ്ത്രങ്ങൾ, പാദരക്ഷകൾ, ആക്സസറികൾ എന്നിവ വാഗ്ദാനം ചെയ്യുന്നു. ലോകമെമ്പാടുമുള്ള അന്താരാഷ്ട്ര ഫാഷനിൽ നിന്നുള്ള ഏറ്റവും പുതിയ അന്താരാഷ്ട്ര ഫാഷനിലുള്ള ഏറ്റവും പുതിയ സ്റ്റോക്കിംഗ് പരിസ്ഥിതി, കൂടാതെ പരമാവധി കളർ പാലറ്റുകളുടെ ഇൻ-ഹൗസ് ഡിസൈനുകളുടെ സ്വന്തം ലേബൽ ശ്രദ്ധാപൂർവ്വം പരിശോധിക്കാം.

Max வழங்கும் முழு குடும்பத்திற்கும் ஆடைகள், காலணி மற்றும் துணை பாகங்கள். – பெண்கள், ஆண்கள் மற்றும் குழந்தைகள் உலகம் முழுவதிலும் இருந்து சர்வதேச பாணியில் சமீபத்தியவற்றையும் உலகத் தரம் வாய்ந்த ஷாப்பிங் சூழலை வாடிக்கையாளர்கள் எதிர்பார்க்கலாம், அதே போல் கவனமாக தேர்ந்தெடுக்கப்பட்ட வண்ணத் தட்டுகளில் உள்ளமைக்கப்பட்ட வடிவமைப்புகளின் மேக்ஸ் இன் சொந்த லேபிள்.

Max पूरे परिवार – महिलाओं, पुरुषों और बच्चों के लिए परिधान, जूते और सहायक वस्तु प्रदान करता है. ग्राहक दुनिया भर से अंतर्राष्ट्रीय फैशन में नवीनतम स्टॉक करने के साथ-साथ सावधानीपूर्वक चुने हुए रंग पैलेट में इन-हाउस डिज़ाइन के अधिकतम लेबल की उम्मीद कर सकते हैं.

ಮಹಿಳೆಯರು, ಪುರುಷರು ಮತ್ತು ಮಕ್ಕಳು – ಗರಿಷ್ಠ ಉಡುಪು, ಪಾದರಕ್ಷೆಗಳು ಮತ್ತು ಪರಿಕರಗಳನ್ನು ಇಡೀ ಕುಟುಂಬಕ್ಕೆ ನೀಡುತ್ತದೆ. ಗ್ರಾಹಕರು ವಿಶ್ವ-ದರ್ಜೆಯ ಶಾಪಿಂಗ್ ಪರಿಸರವನ್ನು ಪ್ರಪಂಚದಾದ್ಯಂತದ ಅಂತರರಾಷ್ಟ್ರೀಯ ಶೈಲಿಯಲ್ಲಿ ಇತ್ತೀಚಿನದನ್ನು ಸಂಗ್ರಹಿಸಬಹುದು, ಜೊತೆಗೆ ಎಚ್ಚರಿಕೆಯಿಂದ ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿದ ಬಣ್ಣದ ಪ್ಯಾಲೆಟ್ಗಳಲ್ಲಿ ಮ್ಯಾಕ್ಸ್ನ ಸ್ವಂತ ಲೇಬಲ್ ಅನ್ನು ನಿರೀಕ್ಷಿಸಬಹುದು.

Fit Type: Regular
Boys Casual Tees & Polos
100 COTTON
MULTI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *